ענת בנטוב - מעצבת חלומות באלבומים ובעוגות

יום שישי, 23 באוקטובר 2009

חדר היצירה שלי

שולחן עבודת היצירה שלי הוא שולחן מתקפל (עד לגודל של 25 ס"מ) והוא גם על גלגלים (תוספת שלי - וזה אחד הטיפים הטובים ביותר שלי - נוח ביותר) בדרך כלל הוא באמצע החדר עכשיו הזזתי כי היה לי יותר נוח לצלם. על השולחן מונחות ארגוניות של דברים שימושיים.

כוננית עם דלתות הזזה לאחסון של דברים שונים.


שידות על גלגלים שמאכלסות את המדפסות ובתוך יש דפים שונים


שולחן המחשב שלי. לעבודת עיצוב דיגיטלי - חובה חובה חובה 2 מסכים ולא אחד גדול - הבדל של שמיים וארץ !!


היכן אני מאחסנת את חותכנים הגדולים ביותר שלי? במגירות גדולות שהיו פעם של דיסקטים (זוכרים מה זה??! היו שני סוגים הגדולים מתאימים לחותכנים הגדולים והמגירות הקטנות לחותכנים הקטנים)


חותכנים יותר קטנים - נכנסים לי בדיוק למגירונים שבשולחן היצירה (יש 6 מגירונים - מאוד נוח)החותכנים הקטנים יותר במגירות דיסקטים קטנות יותר


קולוזל וכל מיני שבלונות בארגונית מגירות מקרטון. השבלונות שלא נכנסות למגירה מונחות מעל.


חותמות מעץ - במגירות פלסטיק של חוליות על גלגלים


חותמות שקופות - בקלסרים! בהתחלה הייתי מפרקת כל חבילה ושומרת לפי נושאים אבל התייאשתי... וכבר בלאו הכי לא זוכרת מה יש לי... אז בעצם אני לוקחת שקף ידני (שהוא עבה יותר) ומניחה עליו את החותמות כשאני משאירה את השקף המודפס שמגיע עם החותמות. כל זה נכנס לשמרדף (עבה במיוחד מאופיס דיפו)ארגז שאריות הדפים שלי ומתחת שידת מגירות שמכילה את כל הפאנצ'ים


הקלסרים של החותמותפרחים בצנצנות זכוכיתכל מיני בארגונית תבלינים מגנטיתוהנסטביליטיז והקוויקטס בקלסר על דפי מגנט. זה מתמגנט לדף ומאוד נוח.
ואחרון חביב - סרטים - בארגוניות סרטים


זהו להפעם - עד הסדר הבא

7 תגובות:

 1. תודה על הסיור הוירטואלי, היה כיף.
  אני חושבת שאאמץ את צורת השמירה של הנסטביליטיז.
  ולמה לעיצוב דיגיטלי חובה שני מסכים?

  השבמחק
 2. וואוו איזה סדר, וכמה חומרים!!
  חדר עבודה מקסים!
  אהבתי :)

  השבמחק
 3. תודה רבה.
  ולמימס: לעיצוב הדיגיטלי נוח לעבוד בשני מסכים שפועלים כמסך אחד וניתן לגרור עצמים ממסך למסך. כלומר במסך אחד אני מעצבת בתוכנה הגרפית והמסך השני משמש כספריית אובייקטים כשאני גוררת את האובייקט הרצוי ממסך אחד לשני. במסך גדול מחולק לחלונות זה אפקט אחר והרבה פחות נוח. כשמנסים לעבוד בשיטה הזאת כבר אי אפשר לחזור אחורה... :)

  השבמחק
 4. איזה סדר מרשים.
  מה זה דפי מגנט?

  השבמחק
 5. תודה יפעת. דפי מגנט אפשר לרכוש בחנויות יצירה (את שלי רכשתי בארטא תל אביב) אלו דפים של מגנטים כמו המגנטים שמקבלים של פרסומים שונים - רק בדף גדול. את הדפים חתכתי לגודל שנוח לי לשים בקלסר בעזרת מספריים או טרימר.

  השבמחק
 6. חדר פנתסתי!!!!!!
  אני רוצה לגור שם!!
  תודה!!!!

  השבמחק
 7. זה לא שולחן מתקפל כתר

  השבמחק